Svenska
| Artikelnummer: | RN732ATTD1562D100 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| En del av beskrivningen: | RES 15.6K OHM 0.5% 1/10W 0805 |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $0.0566 |
| 200+ | $0.022 |
| 500+ | $0.0211 |
| 1000+ | $0.0207 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tolerans | ±0.5% |
| Temperatur koefficient | ±100ppm/°C |
| Leverantörs Device Package | 0805 |
| Storlek / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Serier | RN73 |
| Motstånd | 15.6 kOhms |
| Effekt (Watt) | 0.1W, 1/10W |
| Förpackning / Fodral | 0805 (2012 Metric) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 155°C |
| Antal uppsägningar | 2 |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Funktioner | Moisture Resistant |
| Sammansättning | Thin Film |
| Basproduktnummer | RN732A |




RES 15.6K OHM 1% 1/10W 0805
RES 15.6K OHM 0.05% 1/10W 0805
RES 15.6K OHM 0.05% 1/10W 0805
RES 15.6K OHM 0.25% 1/10W 0805
RES 156K OHM 0.25% 1/10W 0805
RES 15.6K OHM 0.25% 1/10W 0805
RES 15.6K OHM 0.5% 1/10W 0805
RES 15.6K OHM 1% 1/10W 0805
RES 15.6K OHM 0.1% 1/10W 0805
RES 156K OHM 0.1% 1/10W 0805
RES 156K OHM 0.1% 1/10W 0805
RES 15.6K OHM 0.5% 1/10W 0805
RES 15.6K OHM 1% 1/10W 0805
RES 15.6K OHM 0.1% 1/10W 0805
RES 15.6K OHM 0.1% 1/10W 0805
RES 15.6K OHM 0.1% 1/10W 0805
RES 15.6K OHM 0.5% 1/10W 0805
RES 15.6K OHM 0.25% 1/10W 0805
RES 15.6K OHM 1% 1/10W 0805
RES 156K OHM 0.25% 1/10W 0805
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2025/01/15
2024/08/22
2025/01/26
2025/01/27
RN732ATTD1562D100KOA Speer Electronics, Inc. |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|