Svenska
| Artikelnummer: | CLHB-LF-17850 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | LEDQuant |
| En del av beskrivningen: | LED COOL WHT RECT 5000K 4' |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $264.2452 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Våglängd | - |
| Spänning - Framåt (Vf) (Typ) | 198.5VAC |
| Visningsvinkel | - |
| Temperatur - Test | - |
| Storlek / Dimension | 1165.23mm L x 320.68mm W |
| Serier | - |
| Paket | Bulk |
| Lysande flöde @ ström/temperatur | 24920lm |
| Lumens / Watt @ Current - Test | 140 lm/W |
| Ljusutsläppande yta (LES) | - |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Objektiv typ | Flat |
| Höjd | 92.08mm |
| Funktioner | Dimming - WhiteLight |
| Nuvarande - Test | - |
| Nuvarande - Max | 1.48A |
| Konfiguration | Rectangle |
| Färg | White, Cool |
| CRI (Color Rendering Index) | 80 |
| CCT (K) | 5000K |
| Basproduktnummer | CLHB-LF |




LED COOL WHT RECT 5000K 135W 2'
LED COOL WHT RECT 5000K 4'
LED NEUT WHT RECT 4000K 178W
LED NEUT WHT RECT 4000K 135W 2'
LED MOD CL WHT LNR STRIP 5000K
LED NEUT WHT LNR LGT STRIP 4000K
LED NEUT WHT RECT 4000K 4'
LED MOD WHT LNR STRIP 4000K
LED NEUT WHT RECT 4000K 320W 4'
LED NEUT WHT RECT 4000K 90W 2'
LED COOL WHT RECT 5000K 320W 4'
LED COOL WHT RECT 5000K 90W 2'
LED COOL WHT LNR LGT STRIP 5000K
LEVEL SENSOR CONDUCTIVE PROBE
LED COOL WHT ROUND 5000K 100W
LED NEUT WHT ROUND 4000K 100W
LED COOL WHT RECT 5000K 200W
LED NEUT WHT RECT 4000K 200W
LED NEUT WHT RECT 4000K 4'
LED COOL WHT RECT 5000K 4'
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar





2025/05/30
2024/05/16
2024/10/8
2024/11/13
CLHB-LF-17850LEDQuant |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|