Svenska
| Artikelnummer: | COP8SDR9HLQ8 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Texas Instruments |
| En del av beskrivningen: | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44WQFN |
| Datablad: | None |
| RoHs status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel (Vcc / Vdd) | 2.7V ~ 5.5V |
| Leverantörs Device Package | 44-WQFN (7x7) |
| Fart | 20MHz |
| Serier | COP8™ 8S |
| RAM-storlek | 1K x 8 |
| Programminne Typ | FLASH |
| Programminnesstorlek | 32KB (32K x 8) |
| kringutrustning | POR, PWM, WDT |
| Förpackning / Fodral | 44-WFQFN Exposed Pad |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Oscillatortyp | Internal |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal I / O | 37 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| EEPROM-storlek | - |
| Datakonverterare | - |
| Kärnstorlek | 8-Bit |
| Core Processor | COP8 |
| Anslutningar | Microwire/Plus (SPI), UART/USART |
| Basproduktnummer | COP8SDR9 |
| COP8SDR9HLQ8 Detaljer PDF [English] | COP8SDR9HLQ8 PDF - EN.pdf |




IC MCU 8BIT 32KB FLASH 56TSSOP
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 48TSSOP
COP8SDR9LVA7 NSC
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 68PLCC
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 48TSSOP
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 56TSSOP
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 68PLCC
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44PLCC
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 48TSSOP
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 48TSSOP
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44PLCC
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44PLCC
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44WQFN
COP8SA EVAL BRD
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44PLCC
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44PLCC
NS PLCC
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 56TSSOP
NS SOP28
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 68PLCC
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar







2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
COP8SDR9HLQ8Texas Instruments |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|