Svenska
| Artikelnummer: | SN74LS624NSR |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Texas Instruments |
| En del av beskrivningen: | IC OSC VCO 20MHZ 14SO |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $2.5477 |
| 200+ | $0.9862 |
| 500+ | $0.9516 |
| 1000+ | $0.9343 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel | 4.75V ~ 5.25V |
| Typ | VCO |
| Leverantörs Device Package | 14-SO |
| Serier | 74LS |
| Förpackning / Fodral | 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Frekvens | 20MHz |
| Nuvarande - Tillförsel | 20 mA |
| Räkna | - |
| Basproduktnummer | 74LS624 |
| SN74LS624NSR Detaljer PDF [English] | SN74LS624NSR PDF - EN.pdf |




VOLTAGE-CONTROLLED OSCILLATOR
IC OSC VCO 20MHZ 14-SOIC
IC OSC VCO 20MHZ 14SO
IC OSC VCO 20MHZ 14-SOIC
TI DIP14
IC OSC VCO 20MHZ 14-DIP
TI DIP-16
TI SOP3.9MM
IC TXRX NON-INVERT 5.25V 20SO
SN74LS624DBR TI
SN74LS628 VOLTAGE-CONTROLLED OSC
IC OSC VCO 20MHZ 14-SOIC
IC OSC VCO 20MHZ 14-DIP
IC OSC VCO 20MHZ 14SOIC
IC TXRX NON-INVERT 5.25V 20SO
SN74LS628DR4 TI
IC TXRX NON-INVERT 5.25V 20SO
PROTOTYPE
IC OSC VCO 20MHZ 14-SOIC
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar







2025/05/30
2024/05/16
2024/10/8
2024/11/13
SN74LS624NSRTexas Instruments |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|