Svenska
| Artikelnummer: | MQF326D33-102.400-1.0/-40+85 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Mercury United Electronics |
| En del av beskrivningen: | XTAL OSC TCXO 102.4000MHZ LVDS |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | Överensstämmer med RoHS |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $33.8761 |
| 201+ | $13.517 |
| 501+ | $13.0657 |
| 999+ | $12.8422 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel | 3.3V |
| Typ | TCXO |
| Spridbandets bandbredd | - |
| Storlek / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serier | QuikXO |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 6-SMD, No Lead |
| Paket | Strip |
| Produktion | LVDS |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.067" (1.70mm) |
| Fungera | Enable/Disable |
| Frekvensstabilitet | ±1ppm |
| Frekvens | 102.4 MHz |
| Ström - Tillförsel (Max) | 25mA |
| Ström - Tillförsel (Inaktivera) (Max) | 18mA (Typ) |
| Basresonatorn | Crystal |
| Absolut Pull Range (APR) | - |




XTAL OSC TCXO 114.2850MHZ LVDS
XTAL OSC TCXO 100.0000MHZ LVDS
XTAL OSC TCXO 11.0592MHZ LVDS
XTAL OSC TCXO 1.0000GHZ LVDS
XTAL OSC TCXO 11.9990MHZ LVDS
XTAL OSC TCXO 11.2896MHZ LVDS
XTAL OSC TCXO 1.0000GHZ LVDS
XTAL OSC TCXO 10.2500MHZ LVDS
XTAL OSC TCXO 106.2500MHZ LVDS
XTAL OSC TCXO 10.949297MHZ LVDS
XTAL OSC TCXO 10.0800MHZ LVDS
XTAL OSC TCXO 106.2500MHZ LVDS
XTAL OSC TCXO 12.2450MHZ LVDS
XTAL OSC TCXO 10.2450MHZ LVDS
XTAL OSC TCXO 11.0000MHZ LVDS
XTAL OSC TCXO 10.58144MHZ LVDS
XTAL OSC TCXO 100.0000MHZ LVDS
XTAL OSC TCXO 108.0000MHZ LVDS
XTAL OSC TCXO 10.2400MHZ LVDS
XTAL OSC TCXO 12.0000MHZ LVDS
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
MQF326D33-102.400-1.0/-40+85Mercury United Electronics, Inc. |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|