Svenska
| Artikelnummer: | PIC18F24J11-I/ML |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Micrel / Microchip Technology |
| En del av beskrivningen: | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28QFN |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $2.4882 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel (Vcc / Vdd) | 2.15V ~ 3.6V |
| Leverantörs Device Package | 28-QFN (6x6) |
| Fart | 48MHz |
| Serier | PIC® XLP™ 18J |
| RAM-storlek | 3.8K x 8 |
| Programminne Typ | FLASH |
| Programminnesstorlek | 16KB (8K x 16) |
| kringutrustning | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Förpackning / Fodral | 28-VQFN Exposed Pad |
| Paket | Tube |
| Oscillatortyp | Internal |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal I / O | 16 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| EEPROM-storlek | - |
| Datakonverterare | A/D 10x10b |
| Kärnstorlek | 8-Bit |
| Core Processor | PIC |
| Anslutningar | I²C, SPI, UART/USART |
| Basproduktnummer | PIC18F24J11 |
| PIC18F24J11-I/ML Detaljer PDF [English] | PIC18F24J11-I/ML PDF - EN.pdf |




IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SSOP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SPDIP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SOIC
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28QFN
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SPDIP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SOIC
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SPDIP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SSOP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SSOP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SSOP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28QFN
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SOIC
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28QFN
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28QFN
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SOIC
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SOIC
MICROCHIP SSOP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SOIC
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28QFN
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SOIC
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar






2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
PIC18F24J11-I/MLMicrochip Technology |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|