Svenska
| Artikelnummer: | LD05-23B12R2-M |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Mornsun |
| En del av beskrivningen: | ENCLOSED AC DC CONVERTERS 1 OUTP |
| Datablad: | None |
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $5.7993 |
| 5+ | $5.7197 |
| 10+ | $5.6382 |
| 25+ | $5.4771 |
| 50+ | $5.1549 |
| 100+ | $4.9938 |
| 250+ | $4.8327 |
| 500+ | $4.6716 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Vikt | - |
| Spänning - utgång 4 | - |
| Spänning - utgång 3 | - |
| Spänning - utgång 2 | - |
| Spänning - utgång 1 | 12V |
| Spänning - ingång | 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC |
| Typ | Enclosed |
| Standardnummer | 60335-1; 62368-1 |
| Storlek / Dimension | 1.80" L x 1.00" W x 0.85" H (45.7mm x 25.4mm x 21.5mm) |
| Serier | LD05-23BxxR2-M (5W) |
| Effekt (Watt) | 5 W |
| Förpackning / Fodral | 4-DIP Module |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Antal utgångar | 1 |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Lastförordning | ±1% |
| Linjeförordning | ±2.5% |
| Funktioner | - |
| Effektivitet | 80.5% |
| Ström - Utgång (Max) | 420mA |
| Godkännandebyrå | CE |
| tillämpningar | Household Appliances, ITE (Commercial) |




ENCLOSED AC DC CONVERTERS 1 OUTP
CAP CER SMD
ENCLOSED AC DC CONVERTERS 1 OUTP
4.7uH +/-10% Ferrite Core Chip I
ENCLOSED AC DC CONVERTERS 1 OUTP
AC/DC CONVERTER 3.3V 5W
AC/DC CONVERTER 24V 5W
AC/DC CONVERTER 5V 5W
CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 0805
AC/DC CONVERTER 9V 5W
ENCLOSED AC DC CONVERTERS 1 OUTP
ENCLOSED AC DC CONVERTERS 1 OUTP
4.7uH +/-20% Ferrite Core Chip
68uH +/-10% 0805 Ferrite Core
AC/DC CONVERTER 12V 5W
MORNSUN DIP4
CAP CER SMD
AC/DC CONVERTER 15V 5W
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
LD05-23B12R2-MMornsun America, LLC |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|