Svenska
| Artikelnummer: | XRCGB26M000F0L00R0 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Murata Electronics |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 26.0000MHZ 6PF SMD |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $0.1519 |
| 200+ | $0.0588 |
| 500+ | $0.0567 |
| 1000+ | $0.0557 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.079' L x 0.063' W (2.00mm x 1.60mm) |
| Serier | XRCGB |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 4-SMD, No Lead |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -30°C ~ 85°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Lastkapacitet | 6pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.028' (0.70mm) |
| Frekvens Tolerans | ±100ppm |
| Frekvensstabilitet | ±50ppm |
| Frekvens | 26 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 150 Ohms |
| Basproduktnummer | XRCGB |




CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 9PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL
CRYSTAL 25.0000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 6PF SMD
26.0MHZ CRYSTAL UNIT +/-10PPM IN
CRYSTAL 26.0000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL
CRYSTAL 25.0000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 6.8PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL
CRYSTAL
26.0MHZ CRYSTAL UNIT +/-10PPM IN
CRYSTAL 26.0000MHZ 7PF SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2025/05/30
2024/05/16
2024/10/8
2024/11/13
XRCGB26M000F0L00R0Murata Electronics |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|