Svenska
| Artikelnummer: | XRCGB30M000FAN00R0 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Murata Electronics |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 30.0000MHZ 6PF SMD |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 3000+ | $0.1427 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.079' L x 0.063' W (2.00mm x 1.60mm) |
| Serier | XRCGB |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 4-SMD, No Lead |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -10°C ~ 70°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Lastkapacitet | 6pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.028' (0.70mm) |
| Frekvens Tolerans | ±25ppm |
| Frekvensstabilitet | ±25ppm |
| Frekvens | 30 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 100 Ohms |
| Basproduktnummer | XRCGB |




CRYSTAL
CRYSTAL
MURATA SMD
CRYSTAL 31.2500MHZ 6PF SMD
CRYSTAL
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL
MURATA SMD
CRYSTAL 30.0000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 30.0000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 31.2500MHZ 6PF SMD
MURATA SMD
CRYSTAL 30.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL
CRYSTAL 31.2500MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 30.0000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL
CRYSTAL
CRYSTAL 30.0000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 31.2500MHZ 6PF SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2025/01/15
2024/08/22
2025/01/26
2025/01/27
XRCGB30M000FAN00R0Murata Electronics |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|