Svenska
| Artikelnummer: | S21KAC-P14MCC0-150S |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | ODU |
| En del av beskrivningen: | CONN PLUG MALE 14P GOLD SLDR CUP |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $62.042 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänningsvärde | - |
| Uppsägning | Solder Cup |
| Skärm | Shielded |
| Shell Storlek, MIL | - |
| Skallstorlek - Infoga | 1 |
| Shell Material | Brass |
| Shell Finish | Chrome over Nickel |
| Serier | ODU MINI-SNAP® K |
| Primärmaterial | Metal |
| Paket | Bulk |
| Orientering | A |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 120°C |
| Antal positioner | 14 |
| Monteringstyp | Free Hanging (In-Line) |
| Monteringsfunktion | - |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Material Brännbarhetsbedömning | - |
| Sätt in material | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Funktioner | Backshell, Strain Relief |
| Fästningstyp | Push-Pull |
| Current Rating (AMPS) | 4A |
| Kontaktmaterial | Brass |
| Kontakt Slutför tjocklek - Parning | - |
| Kontakt Avsluta - Parning | Gold |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Färg | Silver |
| Kabelöppning | 0.039" ~ 0.059" (1.00mm ~ 1.50mm) |
| Basproduktnummer | S21KAC-P |
| Backshell Material, Plating | Brass, Chrome over Nickel |
| tillämpningar | Industrial, Medical, Military, Testing Equipment & Measurement |




CONN PLUG MALE 14P GOLD SLDR CUP
CONN PLUG MALE 14P GOLD SLDR CUP
CONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUP
CONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUP
CONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUP
CONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUP
CONN PLUG MALE 14P GOLD SLDR CUP
CONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUP
CONN PLUG MALE 14P GOLD SLDR CUP
CONN PLUG MALE 14P GOLD SLDR CUP
CONN PLUG MALE 14P GOLD SLDR CUP
CONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUP
CONN PLUG MALE 14P GOLD SLDR CUP
CONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUP
CONN PLUG MALE 14P GOLD SLDR CUP
CONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUP
CONN PLUG MALE 14P GOLD SLDR CUP
CONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUP
CONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUP
CONN PLUG MALE 14P GOLD SLDR CUP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar






2025/05/30
2024/05/16
2024/10/8
2024/11/13
S21KAC-P14MCC0-150SODU |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|