Svenska
| Artikelnummer: | ERA-2VRW8451X |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Panasonic |
| En del av beskrivningen: | RES 8.45K OHM 0.05% 1/10W 0402 |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $0.2506 |
| 200+ | $0.097 |
| 500+ | $0.0936 |
| 1000+ | $0.0919 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tolerans | ±0.05% |
| Temperatur koefficient | ±10ppm/°C |
| Leverantörs Device Package | 0402 |
| Storlek / Dimension | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Serier | ERA-2V |
| Motstånd | 8.45 kOhms |
| betyg | AEC-Q200 |
| Effekt (Watt) | 0.1W, 1/10W |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Förpackning / Fodral | 0402 (1005 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 155°C |
| Antal uppsägningar | 2 |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.016" (0.40mm) |
| Funktioner | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| Sammansättning | Thin Film |
| Basproduktnummer | ERA-2VRW |




RES 9.53K OHM 0.05% 1/10W 0402
RES 7.68K OHM 0.05% 1/10W 0402
RES 8.66K OHM 0.05% 1/10W 0402
RES 6.98K OHM 0.05% 1/10W 0402
RES 7.5K OHM 0.05% 1/10W 0402
RES 8.25K OHM 0.05% 1/10W 0402
RES 9.1K OHM 0.05% 1/10W 0402
ERA-3 MINI
RES 8.2K OHM 0.05% 1/10W 0402
RES 7.87K OHM 0.05% 1/10W 0402
RES 8.06K OHM 0.05% 1/10W 0402
ERA-33SM MINI
RES 6.81K OHM 0.05% 1/10W 0402
RES 7.15K OHM 0.05% 1/10W 0402
RES 8.87K OHM 0.05% 1/10W 0402
RES 9.31K OHM 0.05% 1/10W 0402
RES 9.76K OHM 0.05% 1/10W 0402
RES 7.32K OHM 0.05% 1/10W 0402
IC RF AMP CELLULAR 0HZ-3GHZ 4SMD
RES 9.09K OHM 0.05% 1/10W 0402
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2025/01/15
2024/08/22
2025/01/26
2025/01/27
ERA-2VRW8451XPanasonic Electronic Components |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|