Svenska
| Artikelnummer: | R5F56519BDFP#30 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Renesas Electronics Corporation |
| En del av beskrivningen: | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100LFQFP |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $6.2405 |
| 200+ | $2.4152 |
| 500+ | $2.3303 |
| 1000+ | $2.2894 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel (Vcc / Vdd) | 2.7V ~ 3.6V |
| Leverantörs Device Package | 100-LFQFP (14x14) |
| Fart | 120MHz |
| Serier | RX651 |
| RAM-storlek | 256K x 8 |
| Programminne Typ | FLASH |
| Programminnesstorlek | 1MB (1M x 8) |
| kringutrustning | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Förpackning / Fodral | 100-LQFP |
| Paket | Tray |
| Oscillatortyp | Internal |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal I / O | 78 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| EEPROM-storlek | - |
| Datakonverterare | A/D 22x12b; D/A 1x12b |
| Kärnstorlek | 32-Bit Single-Core |
| Core Processor | RXv2 |
| Anslutningar | CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, LINbus, MMC/SD, QSPI, SCI, SPI, UART/USART, USB |
| Basproduktnummer | R5F56519 |
| R5F56519BDFP#30 Detaljer PDF [English] | R5F56519BDFP#30 PDF - EN.pdf |




32BIT MCU RX651 1MB LQFP64 -40/+
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 64LQFP
32BIT MCU RX651 1MB 144LQFP 105C
32BIT MCU RX651 1MB 145TFLGA 105
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 145TFLGA
32BIT MCU RX651 1MB 64LQFP -40/+
32BIT MCU RX651 1MB LQFP100 -40/
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 64TFBGA
32BIT MCU RX651 1MB 100TFLGA 105
32BIT MCU RX651 1MB 100LQFP -40/
32BIT MCU RX651 1MB 144LQFP -40/
32BIT MCU RX651 1MB LQFP100 -40/
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100LFQFP
32BIT MCU RX651 1MB 100TFLGA 105
32BIT MCU RX651 1MB 64TFBGA 105C
32BIT MCU RX651 1MB 100LQFP 105C
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LFQFP
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 64LFQFP
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100TFLGA
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LFQFP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar







2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
R5F56519BDFP#30Renesas Electronics America Inc |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|