Svenska
| Artikelnummer: | SIT1602BI-13-18N-40.000000 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | SiTime |
| En del av beskrivningen: | MEMS OSC XO 40.0000MHZ H/LV-CMOS |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $1.2119 |
| 10+ | $1.0701 |
| 50+ | $1.0003 |
| 100+ | $0.8839 |
| 500+ | $0.8375 |
| 1000+ | $0.6979 |
| 2500+ | $0.6746 |
| 5000+ | $0.6514 |
| 10000+ | $0.6281 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel | 1.8V |
| Typ | XO (Standard) |
| Spridbandets bandbredd | - |
| Storlek / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Serier | SiT1602B |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 4-SMD, No Lead |
| Paket | Strip |
| Produktion | HCMOS, LVCMOS |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Fungera | - |
| Frekvensstabilitet | ±50ppm |
| Frekvens | 40 MHz |
| Ström - Tillförsel (Max) | 4.1mA |
| Basresonatorn | MEMS |
| Absolut Pull Range (APR) | - |




-40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 4
-40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 4
-40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 4
-40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 4
MEMS OSC XO 4.0000MHZ H/LV-CMOS
-40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 3
-40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 4
-40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 4
-40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 3
-40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 4
MEMS OSC XO 40.5000MHZ H/LV-CMOS
-40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 4
-40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 4
-40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 4
MEMS OSC XO 4.0960MHZ H/LV-CMOS
-40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 4
-40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 4
MEMS OSC XO 48.0000MHZ H/LV-CMOS
-40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 4
-40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 4
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2025/05/30
2024/05/16
2024/10/8
2024/11/13
SIT1602BI-13-18N-40.000000SiTime |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|