Svenska
| Artikelnummer: | SIT3373AC-2B2-30NH622.080000 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | SiTime |
| En del av beskrivningen: | MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ LVDS |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $13.1314 |
| 200+ | $5.2396 |
| 500+ | $5.0648 |
| 1000+ | $4.9781 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel | 3V |
| Typ | VCXO |
| Spridbandets bandbredd | - |
| Storlek / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serier | SiT3373, Elite Platform™ |
| Förpackning / Fodral | 6-SMD, No Lead |
| Paket | Strip |
| Produktion | LVDS |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -20°C ~ 70°C |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Fungera | - |
| Frekvensstabilitet | ±25ppm |
| Frekvens | 622.08 MHz |
| Basresonatorn | MEMS |
| Absolut Pull Range (APR) | ±170ppm |




MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 224.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 644.53125MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 614.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 222.527472MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ LVDS
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2025/05/30
2024/05/16
2024/10/8
2024/11/13
SIT3373AC-2B2-30NH622.080000SiTime |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|