Svenska
| Artikelnummer: | SIT8009AC-13-33E-125.000000 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | SiTime |
| En del av beskrivningen: | MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $1.4359 |
| 270+ | $0.5729 |
| 540+ | $0.5552 |
| 1080+ | $0.5448 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel | 3.3V |
| Typ | XO (Standard) |
| Spridbandets bandbredd | - |
| Storlek / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Serier | SiT8009 |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 4-SMD, No Lead |
| Paket | Strip |
| Produktion | LVCMOS |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -20°C ~ 70°C |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Fungera | Enable/Disable |
| Frekvensstabilitet | ±50ppm |
| Frekvens | 125 MHz |
| Ström - Tillförsel (Max) | 7.5mA |
| Basresonatorn | MEMS |
| Absolut Pull Range (APR) | - |




OSC MEMS 125.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 125.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 125.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS
OSC MEMS 125.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 125.00875MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS
OSC MEMS 125.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 125.00875MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 125.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 125.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 125.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 125.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 125.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 125.0000MHZ LVCMOS SMD
OSC MEMS 125.0000MHZ LVCMOS SMD
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS
OSC MEMS 125.0000MHZ LVCMOS SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
SIT8009AC-13-33E-125.000000SiTime |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|