Svenska
| Artikelnummer: | SIT8208AI-83-33E-66.666000 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | SiTime |
| En del av beskrivningen: | MEMS OSC XO 66.6660MHZ LVCMOS LV |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $2.2704 |
| 200+ | $0.879 |
| 500+ | $0.8479 |
| 1000+ | $0.8331 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel | 3.3V |
| Typ | XO (Standard) |
| Spridbandets bandbredd | - |
| Storlek / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Serier | SiT8208 |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 4-SMD, No Lead |
| Paket | Strip |
| Produktion | LVCMOS, LVTTL |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Fungera | Enable/Disable |
| Frekvensstabilitet | ±50ppm |
| Frekvens | 66.666 MHz |
| Ström - Tillförsel (Max) | 33mA |
| Basresonatorn | MEMS |
| Absolut Pull Range (APR) | - |




-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 6
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 6
MEMS OSC XO 66.6666MHZ LVCMOS LV
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 6
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 6
MEMS OSC XO 66.6600MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 66.6000MHZ LVCMOS LV
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 6
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 6
MEMS OSC XO 66.66666MHZ LVCMOS
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 6
OSC MEMS 66.0000MHZ LVCMOS SMD
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 6
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 6
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 6
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 6
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 6
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 6
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 6
-40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 6
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2025/05/30
2024/05/16
2024/10/8
2024/11/13
SIT8208AI-83-33E-66.666000SiTime |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|