Svenska
| Artikelnummer: | 3RV20314DA10 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Siemens |
| En del av beskrivningen: | MSP S2 CLASS 10 18-25A SCREW |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $89.2758 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC | 690 V |
| Serier | 3RV2 |
| Paket | Bulk |
| Antal poler | 3 |
| Monteringstyp | DIN Rail |
| Belysningsspänning (Nominell) | - |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Belysning | None |
| Current Rating (AMPS) | 25A |
| Brytartyp | Thermal |
| Godkännandebyrå | ATEX, CCC, CSA, EAC, UL |
| Aktuator typ | Rotary |




MSP S2 CLASS 10 18-25A SCREW 1NO
MSP S2 CLASS 10 14-20A SCREW
CIRCUIT-BREAKER S0 17-22A SCREW
MSP S2 CLASS 10 22-32A SCREW
MSP S2 CLASS 20 18-25A SCREW 1NO
MSP S2 CLASS 20 14-20A SCREW
MSP S2 CLASS 10 54-65A SCREW
CIRCUIT BREAKER. SCREW-TYPE. 20
CIRCUIT-BREAKER S0 20-25A SPRING
MSP S2 CLASS 20 22-32A SCREW 1NO
MSP S2 CLASS 10 22-32A SCREW 1NO
CIRCUIT-BREAKER S0 20-25A SCREW
SPECIAL TYPE CIRCUIT BREAKER 65A
SPECIAL TYPE CIRCUIT-BREAKER 32A
MSP S2 CLASS 20 22-32A SCREW
SPECIAL TYPE CIRCUIT-BREAKER 20
MSP S2 CLASS 20 18-25A SCREW
MSP S2 CLASS 10 14-20A SCREW 1NO
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar






2025/05/30
2024/05/16
2024/10/8
2024/11/13
3RV20314DA10Siemens |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|