Svenska
| Artikelnummer: | 3VA5210-7ED41-0AA0 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Siemens |
| En del av beskrivningen: | BRKR 3VA52 4P 100A 100KA FTFM |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $906.6938 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC | 690 V |
| Serier | SENTRON |
| Paket | Box |
| Antal poler | 4 |
| Monteringstyp | DIN Rail |
| Belysningsspänning (Nominell) | - |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Belysning | None |
| Current Rating (AMPS) | 100A |
| Brytartyp | - |
| Godkännandebyrå | CCC, CE, CSA, EAC, UL489 |
| Aktuator typ | Lever |




BRKR 3VA52 3P 100A 100KA FTFM NA
BRKR 3VA52 3P 100A 100KA ATAM 10
BRKR 3VA52 3P 100A 100KA FTFM AL
BRKR 3VA52 3P 100A 100KA ATAM 10
BRKR 3VA52 2(3)P 100A 100KA FTAM
BRKR 3VA52 3P 100A 100KA FTFM 10
BRKR 3VA52 4P 100A 100KA ATAM
BRKR 3VA52 2(3)P 100A 100KA FTFM
BRKR 3VA52 3P 100A 100KA ATAM AL
BRKR 3VA52 3P 100A 100KA ATAM NU
BRKR 3VA52 3P 100A 100KA FTFM NA
BRKR 3VA52 3P 100A 100KA FTFM 10
BRKR 3VA52 3P 100A 100KA FTFM NA
BRKR 3VA52 3P 100A 100KA FTFM
BRKR 3VA52 3P 100A 100KA FTFM NU
BRKR 3VA52 3P 100A 100KA FTFM 10
BRKR 3VA52 4P 100A 100KA FTFM 10
BRKR 3VA52 4P 100A 100KA ATAM 10
BRKR 3VA52 3P 100A 100KA ATAM
BRKR 3VA52 3P 100A 100KA ATAM 10
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar





2025/04/17
2024/08/25
2024/11/4
2025/02/21
3VA5210-7ED41-0AA0Siemens |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|