Svenska

| Artikelnummer: | SXT1148FC38-32.000MT |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Suntsu Electronics, Inc. |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD |
| Datablad: | None |
| RoHs status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $0.76 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 4-SMD, No Lead |
| Driftstemperatur | -30°C ~ 85°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Lastkapacitet | 8pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.018" (0.45mm) |
| Frekvens Tolerans | ±10ppm |
| Frekvensstabilitet | ±25ppm |
| Frekvens | 32 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 100 Ohms |




CRYSTAL 30.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 27.1200MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 25.000MHZ 8 PF SMD
CRYSTAL 30.000MHZ 8 PF SMD
CRYSTAL 26.000MHZ 8 PF SMD
CRYSTAL 24.000MHZ 8 PF SMD
CRYSTAL 27.000MHZ 8 PF SMD
CRYSTAL 32.000MHZ 8 PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 40.000MHZ 8 PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 48.000MHZ 8 PF SMD
CRYSTAL 27.120MHZ 8 PF SMD
CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 38.400MHZ 8 PF SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
SXT1148FC38-32.000MTSuntsu Electronics, Inc. |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|