Svenska
| Artikelnummer: | RG3-1A-AC-1-B |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Switch Components |
| En del av beskrivningen: | VAC MID-SIZE, SPST OFF-ON |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $1.4541 |
| 10+ | $1.3976 |
| 25+ | $1.3448 |
| 50+ | $1.2716 |
| 100+ | $1.2096 |
| 250+ | $1.1494 |
| 500+ | $1.0429 |
| 1000+ | $0.9549 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Avslutningsstil | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Byt funktion | On-Off |
| Serier | RG3 |
| Panelutskriftsmått | Rectangular - 27.60mm x 13.80mm |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -25°C ~ 85°C |
| Monteringstyp | Panel Mount, Snap-In |
| Ingress Protection | IP40 |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Belysningsspänning (Nominell) | - |
| Belysningstyp, Färg | - |
| Funktioner | - |
| Current Rating (AMPS) | 16A (AC) |
| Färg - Aktuator / Cap | Black |
| Krets | SPST |
| Aktuator typ | Concave (Curved) |
| Aktuatormarkering | No Marking |




ROHM TO-220F
MID-SIZE ROCKER SPST OFF-ON
RES SMD 33K OHM 0.01% 1/8W 1206
RES SMD 3.3K OHM 0.01% 1/8W 1206
RES SMD 47K OHM 0.01% 1/8W 1206
RES SMD 330 OHM 0.01% 1/8W 1206
ROHM TO-220F
RES SMD 68K OHM 0.01% 1/8W 1206
RES SMD 15K OHM 0.01% 1/8W 1206
RES SMD 1K OHM 0.01% 1/8W 1206
RES SMD 470 OHM 0.01% 1/8W 1206
RES SMD 1.5K OHM 0.01% 1/8W 1206
RES SMD 4.7K OHM 0.01% 1/8W 1206
RES SMD 270 OHM 0.01% 1/8W 1206
RES SMD 10K OHM 0.01% 1/8W 1206
RES SMD 22K OHM 0.01% 1/8W 1206
RES SMD 680 OHM 0.01% 1/8W 1206
RES SMD 6.8K OHM 0.01% 1/8W 1206
RES SMD 2.2K OHM 0.01% 1/8W 1206
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar






2025/05/30
2024/05/16
2024/10/8
2024/11/13
RG3-1A-AC-1-BSwitch Components |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|