Svenska
| Artikelnummer: | 7B-11.2896MAAE-T |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | TXC Corporation |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 11.2896MHZ 12PF SMD |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | Överensstämmer med RoHS |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $1.8542 |
| 200+ | $0.74 |
| 500+ | $0.7156 |
| 1000+ | $0.7027 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.197' L x 0.126' W (5.00mm x 3.20mm) |
| Serier | 7B |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 4-SMD, No Lead |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 70°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Lastkapacitet | 12pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.041' (1.05mm) |
| Frekvens Tolerans | ±30ppm |
| Frekvensstabilitet | ±30ppm |
| Frekvens | 11.2896 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 100 Ohms |




CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 11.0592MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 11.2896MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 10.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF SMD
5.0x3.0 XTAL 10ppm 10ppm 10pF
CRYSTAL 11.0592MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 11.2896MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 12.2880MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF SMD
5.0x3.1 XTAL 30ppm 30ppm 18pF
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 10.0000MHZ 12PF SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
7B-11.2896MAAE-TTXC CORPORATION |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|