Svenska
| Artikelnummer: | 9B-12.288MBBK-B |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | TXC Corporation |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 12.2880MHZ 20PF TH |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm) |
| Serier | 9B |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | HC-49/US |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 70°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Through Hole |
| Lastkapacitet | 20pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.145" (3.68mm) |
| Frekvens Tolerans | ±50ppm |
| Frekvensstabilitet | ±50ppm |
| Frekvens | 12.288 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 40 Ohms |




CRYSTAL 13.5600MHZ 18PF TH
CRYSTAL 13.5600MHZ 12PF TH
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 11.2896MHZ 18PF TH
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF TH
CRYSTAL 13.5600MHZ 20PF TH
CRYSTAL 13.8240MHZ 20PF TH
CRYSTAL 13.5600MHZ 18PF TH
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF TH
CRYSTAL 13.8240MHZ 12PF TH
CRYSTAL 13.225625MHZ 12PF TH
CRYSTAL 11.2896MHZ 20PF TH
CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF TH
CRYSTAL 12.2880MHZ 12PF TH
CRYSTAL 11.2896MHZ 18PF TH
CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF TH
CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF TH
CRYSTAL 11.2896MHZ 12PF TH
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 13.0000MHZ 20PF TH
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
9B-12.288MBBK-BTXC CORPORATION |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|