Svenska
| Artikelnummer: | 9B-22.1184MAAE-B |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | TXC Corporation |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 22.1184MHZ 12PF TH |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.453' L x 0.197' W (11.50mm x 5.00mm) |
| Serier | 9B |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | HC-49/US |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 70°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Through Hole |
| Lastkapacitet | 12pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.145' (3.68mm) |
| Frekvens Tolerans | ±30ppm |
| Frekvensstabilitet | ±30ppm |
| Frekvens | 22.1184 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 30 Ohms |




CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF TH
CRYSTAL 24.5760MHZ 12PF TH
CRYSTAL 22.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 22.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 22.1180MHZ 7PF TH
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF TH
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 20.2500MHZ 12PF TH
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 20.4800MHZ 20PF TH
CRYSTAL 22.1184MHZ 20PF TH
CRYSTAL 22.0000MHZ 12PF TH
CRYSTAL 22.1184MHZ 18PF TH
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 22.1184MHZ 18PF TH
CRYSTAL 20.4800MHZ 18PF TH
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF TH
CRYSTAL 22.0000MHZ 20PF TH
CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF TH
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2025/01/15
2024/08/22
2025/01/26
2025/01/27
9B-22.1184MAAE-BTXC CORPORATION |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|