Svenska
| Artikelnummer: | 9B-8.000MAAE-B |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | TXC Corporation |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 8.0000MHZ 12PF TH |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.453' L x 0.197' W (11.50mm x 5.00mm) |
| Serier | 9B |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | HC-49/US |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 70°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Through Hole |
| Lastkapacitet | 12pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.145' (3.68mm) |
| Frekvens Tolerans | ±30ppm |
| Frekvensstabilitet | ±30ppm |
| Frekvens | 8 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 80 Ohms |




CRYSTAL 64.0000MHZ 12PF TH
CRYSTAL 7.3728MHZ 12PF TH
CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF TH
CRYSTAL 7.3728MHZ 20PF TH
CRYSTAL 8.9120MHZ 18PF TH
CRYSTAL 7.6800MHZ 12PF TH
CRYSTAL 64.0000MHZ 20PF TH
CRYSTAL 8.1920MHZ 12PF TH
CRYSTAL 64.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 7.6800MHZ 18PF TH
CRYSTAL 8.1920MHZ 18PF TH
CRYSTAL 8.0000MHZ 30PF TH
CRYSTAL 7.6800MHZ 20PF TH
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 8.1920MHZ 20PF TH
CRYSTAL 7.3728MHZ 20PF TH
CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF TH
CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF TH
CRYSTAL 8.1920MHZ 18PF TH
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2025/01/15
2024/08/22
2025/01/26
2025/01/27
9B-8.000MAAE-BTXC CORPORATION |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|