Svenska
| Artikelnummer: | 9B04900072 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | TXC Corporation |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 4.9152MHZ 32PF TH |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.453' L x 0.197' W (11.50mm x 5.00mm) |
| Serier | 9B |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | HC-49/US |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -10°C ~ 60°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Through Hole |
| Lastkapacitet | 32pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.145' (3.68mm) |
| Frekvens Tolerans | ±50ppm |
| Frekvensstabilitet | ±50ppm |
| Frekvens | 4.9152 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 150 Ohms |




CRYSTAL 4.0960MHZ 16PF TH
CRYSTAL 9.8304MHZ 32PF TH
CRYSTAL 3.6864MHZ 32PF TH
CRYSTAL 8.0000MHZ 22PF TH
CRYSTAL 3.579545MHZ 30PF TH
CRYSTAL 7.32728MHZ 30PF TH
CRYSTAL 4.0000MHZ 20PF TH
CRYSTAL 4.194304MHZ 32PF TH
CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF TH
CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF TH
CRYSTAL 8.0000MHZ 16PF TH
CRYSTAL 7.3728MHZ 30PF TH
CRYSTAL 4.0000MHZ 30PF TH
CRYSTAL 4.0000MHZ 32PF TH
CRYSTAL 6.0000MHZ 32PF TH
CRYSTAL 3.579545MHZ 18PF TH
CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF TH
CRYSTAL 4.0000MHZ 30PF TH
CRYSTAL 8.0000MHZ 32PF TH
RF MODULATOR 7GHZ-16GHZ MODULE
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2025/04/17
2024/08/25
2024/11/4
2025/02/21
9B04900072TXC CORPORATION |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|