Svenska
| Artikelnummer: | 9B12000223 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | TXC Corporation |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF TH |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.453' L x 0.197' W (11.50mm x 5.00mm) |
| Serier | 9B |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | HC-49/US |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -10°C ~ 70°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Through Hole |
| Lastkapacitet | 20pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.145' (3.68mm) |
| Frekvens Tolerans | ±30ppm |
| Frekvensstabilitet | ±30ppm |
| Frekvens | 12 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 40 Ohms |




CRYSTAL 11.0592MHZ 32PF TH
CRYSTAL 11.0592MHZ 30PF TH
CRYSTAL 11.0592MHZ 32PF TH
CRYSTAL 14.31818MHZ 32PF TH
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF TH
CRYSTAL 14.0000MHZ 30PF TH
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF TH
CRYSTAL 11.0592MHZ 30PF TH
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 11.0000MHZ 20PF TH
CRYSTAL 14.7456MHZ 30PF TH
CRYSTAL 12.0000MHZ 32PF TH
CRYSTAL 6.0000MHZ THROUGH HOLE
CRYSTAL 12.0000MHZ 30PF TH
CRYSTAL 12.2880MHZ 32PF TH
CRYSTAL 14.7456MHZ 30PF TH
CRYSTAL 11.9000MHZ 32PF TH
CRYSTAL 14.7456MHZ 20PF TH
CRYSTAL 13.5600MHZ 30PF TH
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2025/01/15
2024/08/22
2025/01/26
2025/01/27
9B12000223TXC CORPORATION |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|