Svenska
| Artikelnummer: | 9B16000229 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | TXC Corporation |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF TH |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.453' L x 0.197' W (11.50mm x 5.00mm) |
| Serier | 9B |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | HC-49/US |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -10°C ~ 60°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Through Hole |
| Lastkapacitet | 20pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.145' (3.68mm) |
| Frekvens Tolerans | ±30ppm |
| Frekvensstabilitet | ±30ppm |
| Frekvens | 16 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 30 Ohms |




CRYSTAL 14.7456MHZ 30PF TH
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF TH
CRYSTAL 16.0000MHZ 30PF TH
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF TH
CRYSTAL 14.0000MHZ 30PF TH
FAN BLOWER CF 270X119.0MM 48VDC
CRYSTAL 6.0000MHZ THROUGH HOLE
CRYSTAL 18.4320MHZ 10PF TH
CRYSTAL 13.5600MHZ 30PF TH
CRYSTAL 14.7456MHZ 30PF TH
CRYSTAL 14.31818MHZ 32PF TH
FAN BLOWER CF 270X99MM 48VDC
CRYSTAL 14.7456MHZ 20PF TH
HC49 XTAL 30ppm 30ppm 20pF
FAN BLOWER CF 270X99MM 24VDC
CRYSTAL 16.0000MHZ 32PF TH
CRYSTAL 16.3840MHZ 10PF TH
FAN BLOWER CF 270X99MM 48VDC
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF TH
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2025/05/30
2024/05/16
2024/10/8
2024/11/13
9B16000229TXC CORPORATION |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|