Svenska
| Artikelnummer: | 9B25000166 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | TXC Corporation |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF TH |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm) |
| Serier | 9B |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | HC-49/US |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 70°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Through Hole |
| Lastkapacitet | 20pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.145" (3.68mm) |
| Frekvens Tolerans | ±30ppm |
| Frekvensstabilitet | ±30ppm |
| Frekvens | 25 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 30 Ohms |




CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF TH
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF TH
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 25.0000MHZ 30PF TH
CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF TH
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF TH
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 22.1184MHZ 20PF TH
CRYSTAL 25.0000MHZ 15PF TH
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF TH
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 20.0000MHZ 32PF TH
CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF TH
CRYSTAL 22.1184MHZ SERIES TH
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF TH
CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF TH
CRYSTAL 24.5760MHZ 16PF TH
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF TH
CRYSTAL 20.0000MHZ 32PF TH
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2025/05/30
2024/05/16
2024/10/8
2024/11/13
9B25000166TXC CORPORATION |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|