Svenska
| Artikelnummer: | 9C-7.3728MAAE-T |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | TXC Corporation |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 7.3728MHZ 12PF SMD |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $0.3342 |
| 10+ | $0.2785 |
| 50+ | $0.2506 |
| 100+ | $0.2228 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm) |
| Serier | 9C |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | HC-49S |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 70°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Lastkapacitet | 12pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.161" (4.10mm) |
| Frekvens Tolerans | ±30ppm |
| Frekvensstabilitet | ±30ppm |
| Frekvens | 7.3728 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 80 Ohms |




CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 6.1440MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 8.0000MHZ 22PF SMD
CRYSTAL 64.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 7.3920MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 64.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 64.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 60.0000MHZ 12PF SMD
HC49 XTAL 30ppm 30ppm 18pF
CRYSTAL 64.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 6.7888MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 7.6800MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 7.6800MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 60.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 7.6800MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 6.5000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 7.3728MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 60.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 8.0000MHZ 12PF SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2025/01/15
2024/08/22
2025/01/26
2025/01/27
9C-7.3728MAAE-TTXC CORPORATION |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|