Svenska
| Artikelnummer: | 9C08000155 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | TXC Corporation |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF SMD |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.449' L x 0.189' W (11.40mm x 4.80mm) |
| Serier | 9C |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | HC-49/US |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -10°C ~ 70°C |
| Driftläge | - |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Lastkapacitet | 20pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.161' (4.10mm) |
| Frekvens Tolerans | ±30ppm |
| Frekvensstabilitet | ±30ppm |
| Frekvens | 8 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 80 Ohms |




RES SMD 10K OHM 1% 1/8W 0805
RES SMD 0 OHM JUMPER 1/8W 0805
RES SMD 1K OHM 5% 1/8W 0805
CRYSTAL 8.0000MHZ 30PF SMD
CRYSTAL 8.0000MHZ 30PF SMD
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
RES SMD 100K OHM 1% 1/8W 0805
CRYSTAL 8.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF SMD
RES SMD 1K OHM 1% 1/8W 0805
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF SMD
RES SMD 100 OHM 5% 1/8W 0805
CRYSTAL 8.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 8.0000MHZ 30PF SMD
TXC SMD
RES SMD 10K OHM 5% 1/8W 0805
RES SMD 100 OHM 1% 1/8W 0805
CRYSTAL 8.0000MHZ 16PF SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2025/04/17
2024/08/25
2024/11/4
2025/02/21
9C08000155TXC CORPORATION |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|