Svenska
| Artikelnummer: | 9C13500108 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | TXC Corporation |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 13.5600MHZ 18PF SMD |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.449' L x 0.189' W (11.40mm x 4.80mm) |
| Serier | 9C |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | HC-49/US |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -10°C ~ 70°C |
| Driftläge | - |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Lastkapacitet | 18pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.161' (4.10mm) |
| Frekvens Tolerans | ±30ppm |
| Frekvensstabilitet | ±30ppm |
| Frekvens | 13.56 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 40 Ohms |




CRYSTAL 13.225625MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF SMD
RES SMD 9.76 OHM 1% 1/4W 1206
CRYSTAL 13.8240MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 13.5000MHZ 14PF SMD
CRYSTAL 12.2880MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 13.5600MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 12.2880MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 14.7456MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 13.225625MHZ 20PF SMD
RES SMD 9.31 OHM 1% 1/4W 1206
RES SMD 9.53 OHM 1% 1/4W 1206
CRYSTAL 13.56MHZ 18PF SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2025/05/30
2024/05/16
2024/10/8
2024/11/13
9C13500108TXC CORPORATION |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|