Svenska
| Artikelnummer: | 9C20000131 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | TXC Corporation |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.449' L x 0.189' W (11.40mm x 4.80mm) |
| Serier | 9C |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | HC-49/US |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 70°C |
| Driftläge | - |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Lastkapacitet | 20pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.161' (4.10mm) |
| Frekvens Tolerans | ±30ppm |
| Frekvensstabilitet | ±50ppm |
| Frekvens | 20 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 30 Ohms |




CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 26PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 32PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 22.1184MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 30PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 22.1184MHZ 30PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 30PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2025/05/30
2024/05/16
2024/10/8
2024/11/13
9C20000131TXC CORPORATION |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|