Svenska
| Artikelnummer: | 9C24500141 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | TXC Corporation |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 24.5760MHZ 30PF SMD |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.449' L x 0.189' W (11.40mm x 4.80mm) |
| Serier | 9C |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | HC-49/US |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 70°C |
| Driftläge | - |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Lastkapacitet | 30pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.161' (4.10mm) |
| Frekvens Tolerans | ±30ppm |
| Frekvensstabilitet | ±30ppm |
| Frekvens | 24.576 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 30 Ohms |




CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
20A,CON,3P4W,DG,U1,125/250V
CRYSTAL 22.1184MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 14.6PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
9C24500141TXC CORPORATION |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|