Svenska
| Artikelnummer: | 9C35800081 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | TXC Corporation |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 35.8400MHZ 18PF SMD |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.449' L x 0.189' W (11.40mm x 4.80mm) |
| Serier | 9C |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | HC-49/US |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 85°C |
| Driftläge | - |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Lastkapacitet | 18pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.161' (4.10mm) |
| Frekvens Tolerans | ±30ppm |
| Frekvensstabilitet | ±30ppm |
| Frekvens | 35.84 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 80 Ohms |




CRYSTAL 27.0000MHZ 4PF SMD
RS 9C33U2 30A CON 2P3W DG U2 250
CRYSTAL 13.5000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 19.0625MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 30.7200MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 18PF SMD
3 WALL BARRIER STRP 8P, 0.325"
CRYSTAL 50.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 30.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 36.0000MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 4.8000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 24PF SMD
CRYSTAL 14.3182MHZ 7PF SMD
CRYSTAL 30.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 30.0000MHZ 20PF SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2025/05/30
2024/05/16
2024/10/8
2024/11/13
9C35800081TXC CORPORATION |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|