Svenska
| Artikelnummer: | 9C48000077 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | TXC Corporation |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 48.0000MHZ 20PF SMD |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.449' L x 0.189' W (11.40mm x 4.80mm) |
| Serier | 9C |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | HC-49/US |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Driftläge | - |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Lastkapacitet | 20pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.161' (4.10mm) |
| Frekvens Tolerans | ±30ppm |
| Frekvensstabilitet | ±30ppm |
| Frekvens | 48 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 80 Ohms |




CRYSTAL 15.3600MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 21.9487MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 8PF SMD
CONN BARRIER STRP 15CIRC 0.374"
CONN BARRIER STRP 26CIRC 0.374"
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
CRYSTAL 6.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
DEPLUGGABLE TERMINAL STRIPS 10.0
CRYSTAL 14.31818MHZ 30PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 48.0000MHZ 18PF SMD
CONN BARRIER STRP 22CIRC 0.375"
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 16.0000MHZ 16PF SMD
CONN TERM STRIP 10CIRC 0.315"
CRYSTAL 38.4000MHZ 4PF SMD
CONN BARRIER STRP 20CIRC 0.438"
CRYSTAL 13.0000MHZ 4PF SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2025/05/30
2024/05/16
2024/10/8
2024/11/13
9C48000077TXC CORPORATION |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|