Svenska
| Artikelnummer: | LSXBD6060WHL3R0N |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Taiyo Yuden |
| En del av beskrivningen: | FIXED IND 3UH 3.4A 29.9 MOHM SMD |
| Datablad: | None |
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $0.1253 |
| 200+ | $0.05 |
| 500+ | $0.0484 |
| 1000+ | $0.0475 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | Wirewound |
| Tolerans | ±30% |
| Leverantörs Device Package | - |
| Storlek / Dimension | 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm) |
| Skärm | Shielded |
| Serier | LSXB |
| betyg | - |
| Q @ Freq | - |
| Förpackning / Fodral | Nonstandard |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -25°C ~ 120°C |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Material - Kärna | Ferrite |
| Induktansfrekvens - Test | 100 kHz |
| Induktans | 3 µH |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.110" (2.80mm) |
| Frekvens - Självresonans | 55MHz |
| Funktioner | - |
| DC-resistans (DCR) | 23mOhm |
| Current Rating (AMPS) | 3.4 A |
| Aktuell - mättnad (ISAT) | 3.6A |




FIXED IND 22UH 1.4A 175.5MOHM SM
FIXED IND 68UH 410MA 1.62OHM SMD
FIXED IND 10UH 1.9A 84.5MOHM SMD
FIXED IND 2.2UH 2.7A 40.8MOHM SM
FIXED IND 33UH 1.1A 286 MOHM SMD
FIXED IND 10UH 1.4A 150 MOHM SMD
FIXED IND 68UH 770MA 546MOHM SMD
FIXED IND 1.5UH 4.2A 20.8MOHM SM
FIXED IND 15UH 1.8A 123.5MOHM SM
FIXED IND 1.5UH 3.2A 31.2MOHM SM
FIXED IND 22UH 950MA 348MOHM SMD
FIXED IND 6UH 2.5A 52 MOHM SMD
FIXED IND 2.2UH 3.7A 26 MOHM SMD
FIXED IND 4.7UH 3A 40.3 MOHM SMD
FIXED IND 900NH 4.6A 16.9MOHM SM
FIXED IND 800NH 3.8A 24 MOHM SMD
FIXED IND 47UH 920MA 390MOHM SMD
FIXED IND 3.3UH 2.6A 48 MOHM SMD
FIXED IND 100UH 660MA 780MOHM SM
FIXED IND 6.8UH 1.18A 198MOHM SM
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2025/01/15
2024/08/22
2025/01/26
2025/01/27
LSXBD6060WHL3R0NTaiyo Yuden |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|