Svenska

| Artikelnummer: | VE-JNZ-MZ-F3 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Vicor |
| En del av beskrivningen: | DC DC CONVERTER 2V 10W |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - utgång 3 | - |
| Spänning - utgång 2 | - |
| Spänning - utgång 1 | 2V |
| Spänning - Isolering | 3 kV |
| Spänning - Ingång (Min) | 36V |
| Spänning - Ingång (Max) | 76V |
| Typ | Isolated Module |
| Storlek / Dimension | 2.28" L x 1.80" W x 0.79" H (57.9mm x 45.7mm x 20.0mm) |
| Serier | VE-J00™ (25W) |
| Effekt (Watt) | 10 W |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Förpackning / Fodral | Half Brick |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 100°C |
| Antal utgångar | 1 |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Funktioner | OCP, SCP |
| Effektivitet | 90% |
| Ström - Utgång (Max) | 5A |
| Basproduktnummer | VE-JNZ |
| tillämpningar | ITE (Commercial) |




VICOR New
DC DC CONVERTER 2V 20W
DC DC CONVERTER 2V 10W
DC DC CONVERTER 5V 75W
DC DC CONVERTER 2V 20W
DC DC CONVERTER 2V 10W
DC DC CONVERTER 5V 75W
DC DC CONVERTER 5V 75W
DC DC CONVERTER 2V 10W
DC DC CONVERTER 2V 20W
DC DC CONVERTER 2V 10W
DC DC CONVERTER 2V 20W
DC DC CONVERTER 2V 20W
DC DC CONVERTER 2V 20W
DC DC CONVERTER 5V 75W
DC DC CONVERTER 5V 75W
DC DC CONVERTER 2V 10W
DC DC CONVERTER 5V 75W
DC DC CONVERTER 5V 75W
DC DC CONVERTER 2V 10W
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2025/01/15
2024/08/22
2025/01/26
2025/01/27
VE-JNZ-MZ-F3Vicor Corporation |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|