Svenska
| Artikelnummer: | 236-404/334-604 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | WAGO |
| En del av beskrivningen: | THR PCB TERMINAL BLOCK; 2.5 MM; |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $3.1304 |
| 200+ | $1.2123 |
| 500+ | $1.1693 |
| 1000+ | $1.1478 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Trådavslutning | Screwless - Spring Cage, Tension Clamp |
| Wire Gauge | 12-28 AWG |
| Spänning | 300 V |
| Moment - Skruv | - |
| Serier | - |
| Skruvgänga | - |
| Skruvmaterial - Plätering | - |
| Positioner per nivå | 4 |
| Tonhöjd | 0.200" (5.08mm) |
| Paket | Box |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -60°C ~ 115°C |
| Antal nivåer | 1 |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Parning Orientering | 45° (135°) Angle with Board |
| Bostadsmaterial | Polyamide (PA46), Nylon 4/6 |
| Funktioner | - |
| Nuvarande | 15 A |
| Kontaktmaterial - Plating | Electrolytic Copper - Tin Plated |
| Färg | Black |
| Klämmaterial - Plätering | Steel - Nickel Plated |




PCB TERMINAL BLOCK; 2.5 MM; PIN
PCB TERMINAL BLOCK 2.5 MM PIN SP
PCB TERMINAL BLOCK; 2.5 MM; PIN
PCB TERMINAL BLOCK; 2.5 MM; PIN
THR PCB TERMINAL BLOCK; 2.5 MM;
THR PCB TERMINAL BLOCK; 2.5 MM;
PCB TERMINAL BLOCK, 2.5 MM PIN S
THR PCB TERMINAL BLOCK; 2.5 MM;
PCB TERMINAL BLOCK; 2.5 MM; PIN
PCB TERMINAL BLOCK; 2.5 MM; PIN
PCB TERMINAL BLOCK; 2.5 MM; PIN
PCB TERMINAL BLOCK; 2.5 MM; PIN
THR PCB TERMINAL BLOCK; 2.5 MM;
PCB TERMINAL BLOCK; 2.5 MM; PIN
THR PCB TERMINAL BLOCK; 2.5 MM;
THR PCB TERMINAL BLOCK; 2.5 MM;
THR PCB TERMINAL BLOCK; 2.5 MM;
PCB TERMINAL BLOCK; 2.5 MM; PIN
PCB TERMINAL BLOCK; 2.5 MM; PIN
THR PCB TERMINAL BLOCK; 2.5 MM;
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar






2025/04/17
2024/08/25
2024/11/4
2025/02/21
236-404/334-604WAGO Corporation |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|