Svenska
| Artikelnummer: | IMM0512D15 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | XP Power |
| En del av beskrivningen: | DC DC CONVERTER +/-15V 5W |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $47.9978 |
| 200+ | $19.1516 |
| 500+ | $18.5123 |
| 1000+ | $18.1958 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - utgång 4 | - |
| Spänning - utgång 3 | - |
| Spänning - utgång 2 | -15V |
| Spänning - utgång 1 | 15V |
| Spänning - Isolering | 1.5 kV |
| Spänning - Ingång (Min) | 9V |
| Spänning - Ingång (Max) | 18V |
| Typ | Isolated Module |
| Leverantörs Device Package | - |
| Storlek / Dimension | 1.02" L x 0.36" W x 0.49" H (26.0mm x 9.3mm x 12.5mm) |
| Serier | IMM05 (5W) |
| Effekt (Watt) | 5 W |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Förpackning / Fodral | 9-SIP Module, 6 Leads |
| Paket | Tube |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 100°C (With Derating) |
| Antal utgångar | 2 |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Funktioner | Remote On/Off, OCP, SCP |
| Effektivitet | 82% |
| Ström - Utgång (Max) | 166mA, 166mA |
| Basproduktnummer | IMM0512 |
| Godkännandebyrå | CB, CSA, TUV, UL |
| tillämpningar | Medical |




DC DC CONVERTER +/-15V 5W
DC DC CONVERTER 12V 5W
DC DC CONVERTER 15V 5W
DC DC CONVERTER 12V 5W
DC DC CONVERTER 12V 5W
DC DC CONVERTER 5V 5W
DC DC CONVERTER +/-12V 5W
DC DC CONVERTER +/-12V 5W
DC DC CONVERTER 12V 2W
DC DC CONVERTER +/-12V 5W
DC DC CONVERTER 15V 5W
DC DC CONVERTER 3.3V 2W
DC DC CONVERTER 3.3V 4W
DC DC CONVERTER +/-15V 5W
DC DC CONVERTER 5V 5W
DC DC CONVERTER 5V 5W
DC DC CONVERTER 15V 5W
DC DC CONVERTER 3.3V 4W
DC DC CONVERTER 3.3V 4W
DC DC CONVERTER 15V 2W
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
IMM0512D15XP Power |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|