Svenska
| Artikelnummer: | RV14-14Q |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | 3M |
| En del av beskrivningen: | CONN RING CIR 14-16AWG 1/4 1=1PC |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $0.6933 |
| 10+ | $0.6081 |
| 25+ | $0.5558 |
| 50+ | $0.5232 |
| 100+ | $0.5013 |
| 250+ | $0.4577 |
| 500+ | $0.4359 |
| 1000+ | $0.3596 |
| 2500+ | $0.3269 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Wire Gauge | 14-16 AWG |
| Bredd - Ytterkanter | 0.470' (11.94mm) |
| Tjocklek | 0.030' (0.76mm) |
| Uppsägning | Crimp |
| Terminal typ | Circular |
| Stud / Tab Size | 1/4 Stud |
| Serier | Highland™ |
| Paket | Bulk |
| Monteringstyp | Free Hanging (In-Line) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Material - Isolering | Vinyl |
| Total längd | 1.080' (27.43mm) |
| Isolationsdiameter | 0.170' (4.32mm) |
| Isolering | Insulated |
| Funktioner | Butted Seam |
| Kontaktmaterial | Copper, ETP |
| Kontakt Slutför | Tin |
| Färg | Blue |
| Basproduktnummer | RV14 |




CONN RING CIRC 14-16AWG #8 CRIMP
CONN RING CIR 14-16AWG #6 1=1PC
CONN RING CIR 14-16AWG #8 1=1PC
CONN RING CIRC 14-16AWG #10
DC TO AC INVERTER W/ISOBAR SURGE
SFERNICE THIN FILMS
CONN RING CIR 14-16AWG #10 1=1PC
SFERNICE THIN FILMS
SWITCH ROTARY
CONN RING CIRC 14-16AWG #5/16
CONN RING CIRC 14-16AWG #10
CONN RING CIRC 14-16AWG #6 CRIMP
CONN RING CIRC 14-16AWG #1/4
CONN RING CIRC 14-16AWG #1/4
CONN RING CIRC 14-16AWG #6 CRIMP
CONN RING CIRC 14-16AWG #8 CRIMP
SFERNICE THIN FILMS
SFERNICE THIN FILMS
CONN RNG CIR 14-16AWG 5/16 1=1PC
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
RV14-14Q3M |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|