Svenska
| Artikelnummer: | TE60BR47J |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | AMP Connectors/TE Connectivity |
| En del av beskrivningen: | TE 60W R47 5% BRACKET |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $14.2711 |
| 10+ | $12.8468 |
| 25+ | $11.4192 |
| 50+ | $10.7054 |
| 100+ | $9.9918 |
| 250+ | $9.4922 |
| 500+ | $9.0997 |
| 1000+ | $8.8329 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tolerans | ±5% |
| Temperatur koefficient | ±400ppm/°C |
| Storlek / Dimension | 1.102" Dia x 4.016" L (28.00mm x 102.00mm) |
| Serier | TE |
| Motstånd | 470 mOhms |
| Effekt (Watt) | 60W |
| Förpackning / Fodral | Radial, Tubular |
| Paket | Box |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -55°C ~ 155°C |
| Monteringsfunktion | Brackets |
| Bly stil | Solder Lugs |
| Höjd - Sittande (Max) | 2.520" (64.00mm) |
| Funktioner | Flame Proof, Safety |
| Felaktighet | - |
| Sammansättning | Wirewound |
| Beläggning, bostadstyp | - |




TEL QFP
RES CHAS MNT 68 OHM 5% 60W
RES CHAS MNT 8.2 OHM 5% 60W
TE 60W R12 5% BRACKET
TEL QFP
TE 60W R33 5% BRACKET
TE 60W R56 5% BRACKET
TE 60W R22 5% BRACKET
TEL QFP
TE 60W R15 5% BRACKET
TEL TQFP
TE 60W R18 5% BRACKET
TE 60W R27 5% BRACKET
TE 60W R39 5% BRACKET
RES CHAS MNT 820 OHM 5% 60W
TE 60W R68 5% BRACKET
RES CHAS MNT 82 OHM 5% 60W
TE 60W R82 5% BRACKET
RES CHAS MNT 6.8 OHM 5% 60W
TE 60W R10 5% BRACKET
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
TE60BR47JTE Connectivity Passive Product |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|