Svenska

| Artikelnummer: | ABL-16.000MHZ-20-D4Q |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Abracon |
| En del av beskrivningen: | CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF T/H |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $1.0175 |
| 200+ | $0.4064 |
| 500+ | $0.3935 |
| 1000+ | $0.3863 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm) |
| Serier | ABL |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | HC-49/US |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Driftläge | Fundamental |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Through Hole |
| Lastkapacitet | 20pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.138" (3.50mm) |
| Frekvens Tolerans | ±30ppm |
| Frekvensstabilitet | ±100ppm |
| Frekvens | 16 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 40 Ohms |




CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF T/H
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 16.1280MHZ 18PF TH
CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF TH
CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF TH
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 15.3600MHZ 18PF TH
CRYSTAL 14.31818MHZ 18PF TH
CRYSTAL 16.3840MHZ 18PF TH
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 14.31818MHZ 18PF TH
CRYSTAL 16.0000MHZ SERIES T/H
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF T/H
CRYSTAL 15.3600MHZ 18PF TH
CRYSTAL 14.7456MHZ 20PF T/H
CRYSTAL 16.000MHZ 18PF T/H
CRYSTAL 16.3840MHZ 18PF TH
CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF TH
CRYSTAL 16.3840MHZ 18PF TH
CRYSTAL 14.31818MHZ 18PF TH
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ABL-16.000MHZ-20-D4QAbracon LLC |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|