Svenska
| Artikelnummer: | AMPMGDA-15.3600T3 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Abracon |
| En del av beskrivningen: | MEMS OSC XO 15.3600MHZ CMOS SMD |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $2.1313 |
| 200+ | $0.8244 |
| 500+ | $0.7957 |
| 1000+ | $0.7813 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel | 1.71V ~ 3.63V |
| Typ | XO (Standard) |
| Storlek / Dimension | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Serier | AMPM |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 4-SMD, No Lead |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Produktion | CMOS |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 70°C |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.035" (0.89mm) |
| Fungera | Enable/Disable |
| Frekvensstabilitet | ±25ppm |
| Frekvens | 15.36 MHz |
| Ström - Tillförsel (Max) | 1.3mA (Typ) |
| Ström - Tillförsel (Inaktivera) (Max) | - |
| Basresonatorn | MEMS |
| Absolut Pull Range (APR) | - |




MEMS OSC XO 18.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 18.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 14.3182MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 14.7456MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 15.3600MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 18.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 18.4320MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 15.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 15.3600MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 15.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 14.3182MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 16.3840MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 14.7456MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 16.3840MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 15.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 14.7456MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 16.3840MHZ CMOS SMD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
AMPMGDA-15.3600T3Abracon LLC |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|