Svenska
| Artikelnummer: | ATS-06C-42-C2-R0 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| En del av beskrivningen: | HEATSINK 57.9X60.96X22.86MM T766 |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $10.6056 |
| 10+ | $10.0174 |
| 25+ | $9.4278 |
| 50+ | $8.8385 |
| 100+ | $8.2493 |
| 250+ | $7.6601 |
| 500+ | $7.5127 |
| 1000+ | $7.3654 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Bredd | 2.400' (60.96mm) |
| Typ | Top Mount |
| Värmebeständighet @ Naturlig | - |
| Värmebeständighet @ Tvångsflöde | 7.31°C/W @ 100 LFM |
| Form | Rectangular, Fins |
| Serier | pushPIN™ |
| Effektdissipation @ Temperaturökning | - |
| Paketkyldt | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Paket | Bulk |
| Material Finish | Blue Anodized |
| Material | Aluminum |
| Längd | 2.280' (57.90mm) |
| Finhöjd | 0.900' (22.86mm) |
| Diameter | - |
| Basproduktnummer | ATS-06C |
| Bifogad metod | Push Pin |




HEATSINK 57.9X60.96X17.78MM T412
HEATSINK 25X25X20MM L-TAB
HEATSINK 25X25X15MM L-TAB
HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T412
HEATSINK 57.9X60.96X11.43MM T412
HEATSINK 57.9X60.96X22.86MM
HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T766
HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T412
HEATSINK 57.9X60.96X5.84MM T412
HEATSINK 25X25X10MM L-TAB T412
HEATSINK 25X25X10MM L-TAB
HEATSINK 57.9X60.96X11.43MM
HEATSINK 57.9X60.96X5.84MM
HEATSINK 57.9X60.96X5.84MM T766
HEATSINK 57.9X60.96X11.43MM T766
HEATSINK 57.9X60.96X22.86MM T412
HEATSINK 25X25X10MM L-TAB T766
HEATSINK 57.9X60.96X17.78MM
HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T766
HEATSINK 57.9X60.96X17.78MM T766
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ATS-06C-42-C2-R0Advanced Thermal Solutions Inc. |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|