Svenska
| Artikelnummer: | ATS-21C-151-C1-R0 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| En del av beskrivningen: | HEATSINK 35X35X30MM L-TAB |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 100+ | $4.5473 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Bredd | 1.378" (35.00mm) |
| Typ | Top Mount |
| Värmebeständighet @ Naturlig | - |
| Värmebeständighet @ Tvångsflöde | 3.90°C/W @ 100 LFM |
| Form | Square, Fins |
| Serier | pushPIN™ |
| Effektdissipation @ Temperaturökning | - |
| Paketkyldt | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Paket | Bulk |
| Material Finish | Blue Anodized |
| Material | Aluminum |
| Längd | 1.378" (35.00mm) |
| Finhöjd | 1.181" (30.00mm) |
| Diameter | - |
| Basproduktnummer | ATS-21C |
| Bifogad metod | Push Pin |




HEATSINK 35X35X30MM L-TAB T412
HEATSINK 40X40X15MM L-TAB T766
HEATSINK 35X35X35MM L-TAB
HEATSINK 35X35X25MM L-TAB T766
HEATSINK 35X35X35MM L-TAB T766
HEATSINK 35X35X35MM L-TAB T412
HEATSINK 35X35X15MM L-TAB T412
HEATSINK 35X35X20MM L-TAB T766
HEATSINK 50X50X25MM XCUT T412
HEATSINK 50X50X25MM XCUT T766
HEATSINK 50X50X25MM XCUT
HEATSINK 40X40X10MM L-TAB T412
HEATSINK 40X40X15MM L-TAB
HEATSINK 35X35X20MM L-TAB T412
HEATSINK 35X35X25MM L-TAB
HEATSINK 35X35X20MM L-TAB
HEATSINK 40X40X10MM L-TAB
HEATSINK 40X40X10MM L-TAB T766
HEATSINK 35X35X30MM L-TAB T766
HEATSINK 35X35X25MM L-TAB T412
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ATS-21C-151-C1-R0Advanced Thermal Solutions Inc. |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|