Svenska
| Artikelnummer: | ATF1502AS-7JX44 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Micrel / Microchip Technology |
| En del av beskrivningen: | IC CPLD 32MC 7.5NS 44PLCC |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $3.5093 |
| 25+ | $3.486 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänningsförsörjning - Internt | 4.75V ~ 5.25V |
| Leverantörs Device Package | 44-PLCC (16.6x16.6) |
| Serier | ATF15xx |
| Programmerbar typ | In System Programmable (min 10K program/erase cycles) |
| Förpackning / Fodral | 44-LCC (J-Lead) |
| Paket | Tube |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Antal makroceller | 32 |
| Antal I / O | 32 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Fördröjningstid tpd (1) Max | 7.5 ns |
| Basproduktnummer | ATF1502 |
| ATF1502AS-7JX44 Detaljer PDF [English] | ATF1502AS-7JX44 PDF - EN.pdf |




ATF1502AS-7JX44
Microchip Technology
ATF1502AS-7JX44 är en programmerbar komplex programmerbar logikenhet (CPLD) med systemprogrammering (ISP) från Microchip Technology. Den har 32 makroceller och 32 I/O-portar, med en maximal fördröjning på 7,5 ns.
Systemprogrammerbar (ISP) med minst 10 000 programoch raderingscykler
32 makroceller och 32 I/O-portar
Maximal fördröjning på 7,5 ns
Driftsspänningsintervall på 4,75 V till 5,25 V
Drifttemperaturområde från 0°C till 70°C
Flexibelt och omkonfigurerbart logikdesign
Minskar systemkomplexitet och utvecklingstid
Stabil och pålitlig prestanda
Tubemballage
44-LCC (J-lead) paket
16,6 x 16,6 mm leverantörspackning (44-PLCC)
Produkten är aktiv och tillgänglig.
Det finns motsvarande eller alternativa modeller. Kontakta vår säljteam för mer information.
Inbäddade system
Industriell automation
Automotive elektronik
Konsumentelektronik
Den senaste databladet för ATF1502AS-7JX44 finns tillgängligt på vår webbplats. Vi rekommenderar att kunder laddar ner databladet för detaljerad produktinformation och specifikationer.
Kunder rekommenderas att begära offerter för ATF1502AS-7JX44 på vår webbplats. Få en offert nu för att dra nytta av vårt tidsbegränsade erbjudande.
IC CPLD 32MC 7.5NS 44PLCC
IC CPLD 32MC 7.5NS 44TQFP
ATMEL TQFP44
IC CPLD 32MC 15NS 44PLCC
IC CPLD 32MC 25NS 44TQFP
IC CPLD 32MC 25NS 44PLCC
IC CPLD 32MC 25NS 44PLCC
ATMEL PLCC44
IC CPLD 32MC 25NS 44PLCC
IC CPLD 32MC 25NS 44TQFP
IC CPLD 32MC 15NS 44TQFP
IC CPLD 32MC 7.5NS 44TQFP
IC CPLD 32MC 15NS 44PLCC
IC CPLD 32MC 15NS 44TQFP
PLCC
IC CPLD 32MC 15NS 44TQFP
ATMEL PLCC44
IC CPLD 32MC 25NS 44TQFP
IC CPLD 32MC 15NS 44TQFP
IC CPLD 32MC 15NS 44PLCC
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ATF1502AS-7JX44Microchip Technology |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|