Svenska

| Artikelnummer: | CA3-B0-34-610-12A-D |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Carling Technologies |
| En del av beskrivningen: | CIRCUIT BREAKER |
| Datablad: | None |
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $194.8043 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänningsvärde - DC | 80 V |
| Spänningsvärde - AC | 250 V |
| Serier | C |
| Paket | Bulk |
| Antal poler | 3 |
| Monteringstyp | Panel Mount |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Belysningsspänning (Nominell) | - |
| Belysning | None |
| Current Rating (AMPS) | 10A |
| Brytartyp | Magnetic (Hydraulic Delay) |
| Godkännandebyrå | CCC, CSA, UL, VDE |
| Aktuator typ | Lever |




CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
CIRCUIT BREAKER
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar






2024/12/30
2025/04/26
2025/05/8
2024/04/18
CA3-B0-34-610-12A-DCarling Technologies |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|