Svenska
| Artikelnummer: | RN50C1540FRE6 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Dale / Vishay |
| En del av beskrivningen: | RES 154 OHM 1/20W 1% AXIAL |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1000+ | $0.3105 |
| 2000+ | $0.3024 |
| 5000+ | $0.2962 |
| 10000+ | $0.2875 |
| 25000+ | $0.2847 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tolerans | ±1% |
| Temperatur koefficient | ±50ppm/°C |
| Leverantörs Device Package | Axial |
| Storlek / Dimension | 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm) |
| Serier | Military, MIL-R-10509/8, RN50 |
| Motstånd | 154 Ohms |
| Effekt (Watt) | 0.05W, 1/20W |
| Förpackning / Fodral | Axial |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -65°C ~ 175°C |
| Antal uppsägningar | 2 |
| Höjd - Sittande (Max) | - |
| Funktioner | Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety |
| Felaktighet | - |
| Sammansättning | Metal Film |
| Basproduktnummer | RN50 |




RES 1.54K OHM 1/20W 1% AXIAL
RES 154K OHM 1/20W 1% AXIAL
RES 154 OHM 1/20W 1% AXIAL
RES 150K OHM 1/20W .1% AXIAL
RES 15K OHM 1/20W 1% AXIAL
RES 15.4K OHM 1/20W 1% AXIAL
RES 154 OHM 1/20W 1% AXIAL
RES 150K OHM 1/20W 1% AXIAL
RES 150K OHM 1/20W .1% AXIAL
RES 1.54K OHM 1/20W 1% AXIAL
RES 15.4K OHM 1/20W 1% AXIAL
RES 150K OHM 1/20W 1% AXIAL
RES 1.52K OHM 1/20W .1% AXIAL
RES 1.54K OHM 1/20W 1% AXIAL
RES 15.4K OHM 1/20W 1% AXIAL
RES 15K OHM 1/20W 1% AXIAL
RES 15.4K OHM 1/20W 1% AXIAL
RES 15.3K OHM 1/20W .5% AXIAL
RES 1.54K OHM 1/20W 1% AXIAL
RES 154 OHM 1/20W 1% AXIAL
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
RN50C1540FRE6Vishay Dale |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|