Svenska
| Artikelnummer: | ISL61863GIRZ-T |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Renesas Electronics Corporation |
| En del av beskrivningen: | IC HOT SWAP CTRLR USB 10DFN |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel | 2.5V ~ 5.5V |
| Typ | Hot Swap Controller |
| Leverantörs Device Package | 10-DFN (3x3) |
| Serier | - |
| Programmerbara funktioner | - |
| Förpackning / Fodral | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Antal kanaler | 2 |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Intern strömbrytare | Yes |
| Funktioner | Fault Timeout, Latched Fault, Thermal Limit, Turn On Voltage, UVLO |
| Nuvarande - Tillförsel | 57 µA |
| Ström - Utgång (Max) | 3A |
| Basproduktnummer | ISL61863 |
| tillämpningar | USB |
| ISL61863GIRZ-T Detaljer PDF [English] | ISL61863GIRZ-T PDF - EN.pdf |




IC HOT SWAP CTRLR USB 10DFN
IC HOT SWAP CTRLR USB 10DFN
IC HOT SWAP CTRLR USB 10DFN
IC HOT SWAP CTRLR USB 10DFN
IC HOT SWAP CTRLR USB 10DFN
IC HOT SWAP CTRLR USB 10DFN
IC HOT SWAP CTRLR USB 10DFN
IC HOT SWAP CTRLR USB 10DFN
IC HOT SWAP CTRLR USB 10DFN
IC HOT SWAP CTRLR USB 10DFN
IC HOT SWAP CTRLR USB 10DFN
IC HOT SWAP CTRLR USB 10DFN
IC HOT SWAP CTRLR USB 10DFN
IC HOT SWAP CTRLR USB 10DFN
BOARD EVAL FOR ISL61863
IC HOT SWAP CTRLR USB 10DFN
IC HOT SWAP CTRLR USB 10DFN
IC HOT SWAP CTRLR USB 10DFN
IC HOT SWAP CTRLR USB 10DFN
IC HOT SWAP CTRLR USB 10DFN
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
ISL61863GIRZ-TRenesas Electronics America Inc |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|