Svenska

| Artikelnummer: | MPLAD18KP60CAE3 |
|---|---|
| Tillverkare / Brand: | Micrel / Microchip Technology |
| En del av beskrivningen: | TVS DIODE 60VWM 96.8VC PLAD |
| Datablad: |
|
| RoHs status: | |
| Betalning: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Leveransväg: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Dela med sig: |
Ship From: Hong Kong
| Kvantitet | Enhetspris |
|---|---|
| 1+ | $39.8563 |
| 200+ | $15.424 |
| 500+ | $14.8825 |
| 1000+ | $14.6138 |
Online RFQ -inlägg: Snabba svar, bättre priser!
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Spänning - Reverse Standoff (Typ) | 60V |
| Spänning - Klämma (Max) @ Ipp | 96.8V |
| Spänning - Uppdelning (Min) | 66.7V |
| Typ | Zener |
| Leverantörs Device Package | PLAD |
| Serier | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 18000W (18kW) |
| Förpackning / Fodral | Nonstandard SMD |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Aktuell - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 186A |
| Kapacitans @ Frekvens | - |
| Tvåriktade kanaler | 1 |
| Basproduktnummer | PLAD18 |
| tillämpningar | General Purpose |
| MPLAD18KP60CAE3 Detaljer PDF [English] | MPLAD18KP60CAE3 PDF - EN.pdf |




TVS DIODE 64VWM 103VC PLAD
TVS DIODE 64VWM 103VC PLAD
TVS DIODE 58VWM 93.6VC PLAD
TVS DIODE 64VWM 103VC PLAD
TVS DIODE 58VWM 93.6VC PLAD
TVS DIODE 60VWM 96.8VC PLAD
TVS DIODE 7VWM 12VC PLAD
SURFACE MOUNT 18,000 WATT, TVS,
SURFACE MOUNT 18,000 WATT, TVS,
SURFACE MOUNT 18,000 WATT, TVS,
SURFACE MOUNT 18,000 WATT, TVS,
TVS DIODE 7VWM 12VC PLAD
TVS DIODE 7VWM 12VC PLAD
TVS DIODE 60VWM 96.8VC PLAD
SURFACE MOUNT 18,000 WATT, TVS,
TVS DIODE 64VWM 103VC PLAD
SURFACE MOUNT 18,000 WATT, TVS,
SURFACE MOUNT 18,000 WATT, TVS,
TVS DIODE 58VWM 93.6VC PLAD
TVS DIODE 60VWM 96.8VC PLAD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artiklar







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
MPLAD18KP60CAE3Microchip Technology |
Kvantitet*
|
Målpris (USD)
|